پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

.:: شهروند گرامی : شهرداري به تنهايي قادر نخواهد بود مشكلات شهري رامرتفع نمايد لذا مشاركت شما در امر پرداخت به موقع عوارض ساليانه ياريگر ما خواهد بود. ::.

به نام خالق زیبایی ها

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

ای تغییر دهنده دلها و دیده‏‌ها؛  ای مدبر شب و روز؛ ای گرداننده سال و حالت‌ها؛ بگردان حال ما را به نیکوترین حال

خدای رحمان نویدمیلادسال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.نوروز،یادگارماندگاریاران دیروز این دیار و پاسداشت پاکی ها،نیکی ها و پهلوانی هاست.

سالی که گذشت سختی و مشکلات کم نداشت اما آنچه مشکلات را برایمان شیرین ساخت حاصل همت مردان وزنان پرتلاشی بود که دست در دست هم در راستای اهداف مجموعه مدیریت شهری برای خدمت رسانی به مردم شریف کمرهمت بستند.

اینجانب همراه با مجموعه مدیریت شهری حلول سال 1399 و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی مردم شریف و نجیب شهر جناح که همواره حامی و پشتیبان این نهاد مردمی و خدمتگزار که با استعانت به پروردگار،تلاش و همت خود را برای آبادانی هر چه بیشتر شهر گذاشته اند،تبریک و تهنیت گفته و آرزوی سالی سرشار از سلامتی وشادکامی برای همشهریان عزیز و موفقیت را برای همه خواستارم و از خداوند منان در سال نو خواستار وحدت و همدلی همه مردم و مسئولین برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک بوده و نوروز را که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی می دانم تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت،آرامش و امید لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

 

محمدجلالی

شهردارجناح


دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۱۹۹۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ 
۱۰:۳۹:۱۴
نتیجه ارزیابی شهرداری های استان هرمزگان اعلام شد که شهرداری جناح دربین شهرداری های درجه 4 تا 6 استان هرمزگان بعداز شهرداری بندرخمیر و بندرکنگ رتبه سوم را بدست آورده است.

هموطنان عزيزمي توانند،باانتخاب هريك ازحروف ذيل وارسال آن به شماره300076373000 ازآخرين اخبارپيش بيني شده هواشناسي اطلاع حاصل نمايند :

  1. باارسال حرفW: اخبارهواشناسي غرب استان (بندرلنگه ،جزايرابوموسي،كيش،سيري ،لاوان و....)
  2. باارسال حرف C : اخبارهواشناسي مركزاستان(محدوده بندرعباس،جزيره قشم و...)
  3. باارسال حرف E : اخبارهواشناسي شرق استان (بنادرجاسك و....)
  4. باارسال حرف D : اخباراضطراري هواشناسي (استان هرمزگان)ارائه مي گردد.

هدف ما حرکت به سوی توسعه پایدار و ارتقاءکیفیت زندگی شهروندان و کارکنان شهرداری جناح است.


  خرداد 1399  
 
هیچ رکوردی یافت نشد
 
 
 
 

5.5.0.0
گروه دورانV5.5.0.0