• ساعت : ۱۰:۲۱:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ 
  • کد خبر : ۱۹۶۷
شهردارجناح درسخنانی درمسجدجامع به ارائه گزارش عملكردحوزه مدیریت شهری پرداخت.
درتاریخ11 آبان ماه سال 1397 شمسی بعد از پایان خطبه های نمازجمعه مهندس جلالی شهردارجناح در مسجد جامع شهر و درجمع نمازگزاران به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

درتاریخ11 آبان ماه سال 1397 شمسی بعد از پایان خطبه های نمازجمعه مهندس جلالی شهردارجناح در مسجد جامع شهر و درجمع نمازگزاران به ایراد سخنرانی پرداخت.

شهردارجناح در ابتدا ازمدیریت سابق شهری،شهرداران،شوراهای اسلامی شهر به جهت تلاش هایی که برای عمران و آبادانی شهرجناح به کاربرده اند تقدیر وتشکر کرد. همچنين از نمایندگان سابق و فعلی مجلس نیز تقدیر نمود.

مهندس جلالی از خیر بزرگوار و در رأس حاج منصور عباسی به عنوان انسانی فرهیخته وبلندنظر که درحوزه مدیریت شهری و روستایی کمک های بسزایی نموده و می نماید را ستود و اظهارداشت مساعدت خیرین بزرگوار در کنار کمک های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت بستری را جهت رشد عمرانی و آبادانی شهر فراهم نموده است.سپس بیان داشت شهر به مثابه موجود زنده ای است و بهره برداران از این موجود زنده ما شهروندان هستیم.

شهردار جناح در ادامه به تشریح و اجرای برنامه های عمرانی و خدمات شهری پرداخت و تک تک پروژه های عمرانی انجام شده را برشمرد .ايشان تعریض و احداث بلوارامام خمینی(ره)شهرجناح به عنوان محورشریانی ارتباطی بین سه استان هرمزگان،فارس وبوشهر و درآینده ای نزدیک با بازگشایی راه خورجناح به سمت شهرستان بندرلنگه را به عنوان پروژه مهم شهرداری اشاره کرد و اظهارداشت بزودی عملیات اجرایی پل بزرگ بلوارامام خمینی(ره) به اتمام می رسد و شهروندان و عابرین عبوری از 7 کیلومتر استاندارد و زیبا درمحدوده شهری برخوردار خواهندبود.

مهندس جلالی افزود بدون مشارکت شهروندان امکان اجرای هیچگونه برنامه ای توسط شهرداری وجودندارد.لذا از توجه و عنایت همشهریان بزرگوار به اجرای برنامه های عمرانی و خدمات شهری درسطح شهر قدردانی نمود.جلالی به بافت تاریخی شهر اشاره داشت و افزود درراستای حفظ بافت قدیمی و تاریخی شهرمصمم هستیم اجرای طرح جداره و کف بافت را از سال آتی دردستورکارقراردهیم.

درپایان شهردارجناح مساعدت ها و کمک های مجموعه استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی،حاج آقای عباسی خیربزرگوار به شهرجناح را ستود و ابراز امیدواری کرد که بتوان شهر را جهت خدمت به شهروندانی که شایسته ارائه بهترین خدمات هستند با خدمات با کیفیت ساخت و آماده کرد.

جلالی شهردارجناح افزود اخبار رسمی شهرداری دروب سایت شهرداری و شبکه های مجازی جناح آنلاین،جناح خبر،بستک نیوزو بستکیه منتشر می شود که از مدیریت وب سایت های مذکور به لحاظ انتشار اخبارشهرداری تقدیروتشکرکرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها